Ana sayfa

Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd

Şirket profili

DONGGUAN HAIXIANG YAPIŞTIRICI ÜRÜNLER CO, 2006 yılından bu yana profesyonel bir yapışkan bant geliştirici ve üreticisidir Ha hangi Haida Uluslararası Ekipman ile işbirliği, Dongguan Lianhe test Co LTD kaliteli sağlamak için, Araştırma ve Geliştirme (R & D), Yapıştırıcı Yapma birleştirir, Yarı mamul Jumbos rulo kaplama, bitmiş bantları Sarma, Kesme ve Paketleme.

Haixiang bağımsız test laboratuarları var; Yapışkan bant endüstrisinde 15 yıllık tecrübeye sahip 3 kıdemli mühendis; Sıcak eriyik basınca duyarlı yapışkan bant üretimine odaklanmak için 10 yıl; Ürünlerimizin kalite, fiyat ve satış sonrası hizmeti, yurtiçi ve yurtdışı piyasa tanıma kazandı!

Haixiang Ana ürün EVA Köpük Bant, PE Köpük Bant, VHB Köpük Bant, Sünger köpük banttır. Çift taraflı Halı Bant, Bez Koli Bandı, Maskeleme Bandı, Washi Bant, Kraft Kağıt Bandı, Tel Kenar Bant, Doku Bandı, Fiberglas Bant, Plaka Montaj Bandı.

Haixiang ürünleri yaygın inşaat malzemesi aksesuarı, Resim, Araba dekorasyon, sergi ve reklam malzemesi sektörlerinde kullanılmaktadır. Bu, ortaya çıkacak ilk fabrikadır: 20 ay garantili ürün veya geri ödeme garantisi.

Yurtdışı pazarlama genişletmek için 2013 yılından bu yana, ürünlerimiz birçok ülke, İngiltere, AU, De, ABD, Fr, It, PL, RU, CG ve benzeri ihraç edilmiştir. Gelecekte, dünyanın her yerinden Dürüstlük Karşılığı'na dayanan daha fazla müşteri ile işbirliği yapmak istiyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
»2006, DONGGUAN HAIXIANG TAPE, ağırlıklı olarak EVA köpük bant, PE köpük bant, VHB bant, sünger bant, koli bandı, halı bant, çift taraflı plaka montaj bandı, doku papr bant, maskeleme bandı, washi bant satılan inşa edildi

»2007, iki kesme ve geri sarma makinesi üretim hattı ekleyin, Yapıştırıcı Yapım, Kaplama yarı mamul Jumbo, Kesme ve Paketleme bitmiş bantlar birleştiren iyi bilinen yapışkan bant geliştirici ve üretici become haline.

»2008, teknik işbirliği konusunda Haida Uluslararası Ekipman Grubu ile işbirliği yapmaya başladı, kaliteli yapışkan bant Binbaşı, Yapı test odası, başlangıç ​​test cihazı, güç test makinesi, gerginlik mukavemet test makinesi, sıcaklık ve nem test makinesi dahil.

»2009, Yapışkan bant endüstrisi ilk öneri: 20 ay garanti yetersizliği durumunda makale veya para iadesi garantisi.

»2010, yapıştırıcı ürünleri sektöründe 4 yıllık piyasa deneyimi sonrası, Dongguan Haixiang bant kendi markası" 海翔 之 星 "yapışkan bant oluşturmaya başladı.

»2011, hiçbir kalıntı bez koli bandı ve sergi halı bandı üzerinde araştırmalar, iç sergi, tüm bizim koli bandı ve halı bant kullanın.

»2013, iç piyasada 6 yıl piyasa deneyimi, dış ticaret departmanı inşa edildi, yurtdışı pazar genişletildi, ürünlerimiz İngiltere, AU, De, ABD, Fr, It, PL, RU, CG ve benzeri gibi birçok ülkeye ihraç edilmiştir üzerinde.
»2014, bağımsız bir Ar-Ge ekibi kurdu ve yeni ürün serisini araştırmaya ve geliştirmeye başladı: çelik bant bant fiberglas bant, Kraft bant ve yol bandı yazdı.

»2016, Yıllık satışlar 5 milyon dolara ulaşıyor.

»2017, yeni bir" kaplama - geri sarma-kesim "üretim hattı ve paketleme makinesi ekleyin, Bu yıl 12 milyon $ 'dan kırılması zor bir şekilde çalışın.
Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Orta Doğu

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İthalatçı

İhracatçı

Markalar : ARTI BİR

No. Çalışanları : 100~500

Yıllık satış : 3 million-10 million

Yıl kurulan : 2003

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite EVA Köpük Bant satış için iyi kalite EVA Köpük Bant satış için iyi kalite EVA Köpük Bant satış için iyi kalite EVA Köpük Bant satış için