Ana sayfa

Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd

Şirket profili

DONGGUAN HAIXIANG YAPIŞTIRICI ÜRÜNLER CO, 2006 yılından bu yana profesyonel bir yapışkan bant geliştirici ve üreticisidir Ha hangi Haida Uluslararası Ekipman ile işbirliği, Dongguan Lianhe test Co LTD kaliteli sağlamak için, Araştırma ve Geliştirme (R & D), Yapıştırıcı Yapma birleştirir, Yarı mamul Jumbos rulo kaplama, bitmiş bantları Sarma, Kesme ve Paketleme.

Haixiang bağımsız test laboratuarları var; Yapışkan bant endüstrisinde 15 yıllık tecrübeye sahip 3 kıdemli mühendis; Sıcak eriyik basınca duyarlı yapışkan bant üretimine odaklanmak için 10 yıl; Ürünlerimizin kalite, fiyat ve satış sonrası hizmeti, yurtiçi ve yurtdışı piyasa tanıma kazandı!

Haixiang Ana ürün EVA Köpük Bant, PE Köpük Bant, VHB Köpük Bant, Sünger köpük banttır. Çift taraflı Halı Bant, Bez Koli Bandı, Maskeleme Bandı, Washi Bant, Kraft Kağıt Bandı, Tel Kenar Bant, Doku Bandı, Fiberglas Bant, Plaka Montaj Bandı.

Haixiang ürünleri yaygın inşaat malzemesi aksesuarı, Resim, Araba dekorasyon, sergi ve reklam malzemesi sektörlerinde kullanılmaktadır. Bu, ortaya çıkacak ilk fabrikadır: 20 ay garantili ürün veya geri ödeme garantisi.

Yurtdışı pazarlama genişletmek için 2013 yılından bu yana, ürünlerimiz birçok ülke, İngiltere, AU, De, ABD, Fr, It, PL, RU, CG ve benzeri ihraç edilmiştir. Gelecekte, dünyanın her yerinden Dürüstlük Karşılığı'na dayanan daha fazla müşteri ile işbirliği yapmak istiyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
»2006, Dongguan HAIXIANG BANT, esas olarak satılan EVA köpük bant, PE köpük bant, VHB bant, sünger bant, koli bandı, halı bant, çift taraflı plaka montaj bandı, doku papr bant, maskeleme bandı, washi bant inşa edildi

»2007, iki kesme ve geri sarma makinesi üretim hattını ekledi, Yapıştırıcı Yapma, Kaplama yarı mamul Jumbo, Kesme ve Ambalajlama işlemlerini birleştiren tanınmış bir yapışkan bant geliştiricisi ve üreticisi haline geldi.

»2008, Haida International Equipment Group ile teknik işbirliği, kaliteli yapışkan bant alanında büyük, Test odası inşa edildi, ilk yapıştırma test makinesi, güç test makinesi, gerginlik dayanımı test cihazı, sıcaklık ve nem test cihazı vardı.

»2009, Yapışkan bant endüstrisi ilk teklifi: 20 ay, tatmin edici değilse, ürünün değiştirilmesini veya iade edilmesini garanti eder.

»2010, Yapışkan ürünler endüstrisindeki 4 yıllık pazar deneyiminden sonra Dongguan Haixiang bant kendi markası olan“ 海翔 之 星 ”yapışkan bandı oluşturmaya başladı.

»2011, Başarıyla bez kanalı bandı ve sergi halısı bandı bulunmadığını araştırıp, yerli sergi koli bandımızı ve halı bandımızı kullanıyor.

»2013, 6 yıllık iç piyasa tecrübesi sonrasında dış ticaret departmanı kuruldu, yurtdışı pazarını genişletti, ürünlerimiz İngiltere, AU, De, ABD, Fr, It, PL, RU, CG gibi birçok ülkeye ihraç edildi. üzerinde.

»2014, bağımsız bir Ar-Ge ekibi kurdu ve yeni ürün serilerini araştırmaya ve geliştirmeye başladı: çelik tel bant fiberglas bant, Yazma Kraft bant ve yol bandı.

»2016, Yıllık satışlar 5 milyon dolara ulaştı.

»2017, yeni bir" kaplama - geri sarma-kesme "üretim hattı ve paketleme makinesi ekledi, bu yıl 12 milyon doları aşmak için çok çalışın.
Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Orta Doğu

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İthalatçı

İhracatçı

Markalar : ARTI BİR

No. Çalışanları : 100~500

Yıllık satış : 3 million-10 million

Yıl kurulan : 2003

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite EVA Köpük Bant satış için iyi kalite EVA Köpük Bant satış için iyi kalite EVA Köpük Bant satış için iyi kalite EVA Köpük Bant satış için