Mesaj gönder
Ana sayfa

Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili

DONGGUAN HAIXIANG YAPıŞTıRıCı ÜRÜNLER CO., LTD 2006 yılından bu yana profesyonel bir yapışkan bantlar geliştirici ve üreticisidir Ha Haida Uluslararası Ekipman ile işbirliği, Dongguan Lianhe test Co LTD kaliteli sağlamak için, Araştırma ve Geliştirme (Ar-Ge), Yapıştırıcı, Kaplama yarı mamul Jumbos rulo, Sarma, Kesme ve Paketleme bitmiş bantlar.

Haixiang bağımsız test laboratuarları var; Yapışkan bantlar endüstrisinde 15 yıllık deneyime sahip 3 üst düzey mühendis; Sıcak eriyik basınca duyarlı yapışkan bant üretimine odaklanmak için 10 yıl; ürünlerimizin kalite, fiyat ve satış sonrası servis yurtiçi ve yurtdışı pazar tanıma kazandı!

Haixiang Ana ürün EVA Köpük Bant, PE Köpük Bant, VHB Köpük Bant, Sünger köpük bant. Çift taraflı Halı Bant, Kumaş Koli bandı, Maskeleme Bandı, Washi Bant, Kraft Kağıt Bant, Tel Kenar Bant, Doku Bant, Fiberglas Bant, Plaka Montaj Bandı.

Haixiang ürünleri yaygın inşaat malzemesi aksesuarı, Boyama, Araba dekorasyon, sergi ve reklam malzemesi endüstrileri. Öne koymak için ilk fabrika: 20 ay garanti makale değişikliği veya yetersiz varsa iade.

2013 yılından bu yana yurtdışı pazarlama genişletmek için, ürünlerimiz birçok ülkeye ihraç edilmiştir, İngiltere, AU, De, ABD, Fr, It, PL, RU, CG ve benzeri. Gelecekte, Dürüstlük Karşılıklı dayalı dünyanın her yerinden daha fazla müşteri ile işbirliği yapmak istiyoruz


Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

» 2006, DONGGUAN HAIXIANG BANT inşa edildi, ağırlıklı olarak EVA köpük bant, PE köpük bant, VHB bant, sünger bant, koli bandı, halı bandı, çift taraflı plaka montaj bandı, kağıt mendil bandı, maskeleme bandı, washi bant satıldı

 

»2007, iki kesme ve geri sarma makinesi üretim hattı ekledi, Tutkal Yapma, Yarı mamul Jumbo Kaplama, Bitmiş bantları Kesme ve Paketleme işlemlerini birleştiren tanınmış bir yapışkan bant geliştiricisi ve üreticisi haline geldi.

 

»2008, Haida International Equipment Group ile teknik işbirliği konusunda işbirliği yapmaya başladı, Kaliteli yapışkan bantta büyük, Test odası inşa etti, ilk yapışma test makinesini, tutma gücü test makinesini, gerilim mukavemeti test makinesini, sıcaklık ve nem test makinesini içeriyordu.

 

»2009, Yapışkan bant endüstrisi ilk teklif: 20 ay ürün değişikliği garantisi veya tatmin edici değilse para iadesi.

 

» 2010, Yapışkan ürünler endüstrisinde 4 yıllık pazar deneyiminden sonra, Dongguan Haixiang bant kendi markası "海翔之星" yapışkan bant oluşturmaya başladı.

 

»2011, Başarılı bir şekilde artık bez koli bandı ve sergi halı bandı araştırması, yurtiçi serginin tamamı koli bandı ve halı bandımızı kullanıyor.

 

» 2013, Yurtiçi 6 yıllık pazar tecrübesinden sonra, dış ticaret departmanı kuruldu, yurtdışı pazarını genişletti, ürünlerimiz İngiltere, AU, De, ABD, Fr, It, PL,RU,CG ve benzeri gibi birçok ülkeye ihraç edildi. üzerinde.
 

» 2014, bağımsız bir Ar-Ge ekibi kurdu ve bir dizi yeni ürün araştırmaya ve geliştirmeye başladı: çelik tel bant fiberglas bant, Kraft bant ve yol bandı Yazma.

 

»2016, Yıllık satışlar 5 milyon dolara ulaştı.

 
»2017, yeni bir "kaplama - sarma-kesme-paketleme" üretim hattını ekledi;Aynı yıl, yıllık satışlar 10 milyon doları aştı

»2019, pazar talebini karşılamak için üretim skalasını ve ürün yelpazesini genişletti ve test odasını yeniledi.

»2020, şirket BSCI denetim sertifikası ve ROSH sertifikasını geçti.

»2021, Fabrikanın alanı bu yıl 100 çalışanı aşmak için 3963㎡'den 6000㎡'ye yükseldi.
video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Orta Doğu

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İthalatçı

İhracatçı

Markalar : ARTI BİR

No. Çalışanları : 100~500

Yıllık satış : 3 million-10 million

Yıl kurulan : 2003

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd Sertifikalar Çin Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd Sertifikalar Çin Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd Sertifikalar Çin Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd Sertifikalar Çin Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd Sertifikalar Çin Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd Sertifikalar Çin Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd Sertifikalar Çin Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd Sertifikalar Çin Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd Sertifikalar Çin Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd Sertifikalar Çin Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd Sertifikalar Çin Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd Sertifikalar